en

Cennik


Wizualizacja łazienki lub kuchni - 400 zł (zawiera wykonanie jednej koncepcji aranżacji pomieszczenia z możliwością naniesienia 1 poprawki proponowanej przez klienta oraz pliki końcowej wersji w ilości 3-6 wizualizacji, nie obejmuje rysunków technicznych, specyfikacji asortymentu i pomiaru). Na terenie województwa śląskiego oraz Krakowa i okolic jest możliwość osobistych spotkań i pomiaru - odpłatne dodatkowo.

Projekt kompleksowy łazienki (cennik liczony na podstawie metrów kwadratowych powierzchni po podłodze) zawiera wykonanie wstępnej koncepcji aranżacji pomieszczenia z możliwością wykonania do 3 poprawek proponowanych przez klienta, wymiary dostarcza klient , a projekt zawiera pliki ostatecznej wersji pomieszczenia z  3-6 wizualizacjami, potrzebnymi rysunkami technicznymi i specyfikacją asortymentu. Na terenie województwa śląskiego oraz Krakowa i okolic jest możliwość osobistych spotkań i pomiaru - odpłatne dodatkowo.

do 4m2 powierzchni pomieszczenia -  600 zł

do 8m2 - 800zł

powyżej 8m2 - 1200 zł


Projekt kompleksowy kuchni (cennik liczony na podstawie metrów kwadratowych powierzchni po podłodze, powierzchnia aneksów kuchennych jest liczona jako ilość m2 pod meblami+ potrzebne puste przestrzenie na komunikację dookoła mebli-zazwyczaj 120cm przejścia!) zawiera wykonanie wstępnej koncepcji aranżacji pomieszczenia z możliwością wykonania do 3 poprawek proponowanych przez klienta, wymiary dostarcza klient , a projekt zawiera pliki ostatecznej wersji pomieszczenia z ok. 3-6 wizualizacjami, potrzebnymi rysunkami technicznymi oraz specyfikacją asortymentu. Na terenie województwa śląskiego oraz Krakowa i okolic jest możliwość osobistych spotkań i pomiaru - odpłatne dodatkowo.

do 6m2 powierzchni pomieszczenia -  600 zł

do 12m2 - 800zł

powyżej 12m2 - 1200 zł


 Układ funkcjonalny innych pomieszczeń - tylko rzuty pomieszczenia z rozrysowanymi elementami wyposażenia(zawiera rozrys sufitów podwieszanych, przyłącza, gniazda).Zawiera wykonanie wstępnej koncepcji aranżacji pomieszczenia z możliwością wykonania do 3 poprawek proponowanych przez klienta, pliki rzutów (jako jpg lub pdf na płytce CD lub DVD) ostatecznej wersji pomieszczenia. Na terenie województwa śląskiego oraz Krakowa i okolic jest możliwość osobistych spotkań i pomiaru - odpłatne dodatkowo.


cena od 30zł/m2 w zależności od typu i wielkości pomieszczenia (ustalana indywidualnie)


Wizualizacje innych pomieszczeń
- tylko wizualizacje pomieszczenia ok. 3-6 ujęć.Zawiera wykonanie wstępnej koncepcji aranżacji pomieszczenia z możliwością wykonania do 3 poprawek proponowanych przez klienta, pliki ostatecznej wersji pomieszczenia z ok. 3-6 wizualizacjami (jako jpg lub pdf na płytce CD lub DVD) . Na terenie województwa śląskiego oraz Krakowa i okolic jest możliwość osobistych spotkań i pomiaru - odpłatne dodatkowo.


cena od 40 zł/m2 w zależności od typu i wielkości pomieszczenia (ustalana indywidualnie)


Układ funkcjonalny+wizualizacje innych pomieszczeń
-  układ funkcjonalny oraz wizualizacje pomieszczenia ok. 3-6 ujęć.Zawiera wykonanie wstępnej koncepcji aranżacji pomieszczenia(rzuty) z możliwością wykonania do 3 poprawek proponowanych przez klienta,później wykonywana jest wstępna koncepcja aranżacji(wizualizacje) pomieszczenia z możliwością wykonania 3 poprawek proponowanych przez klienta. Wymiary dostarcza klient , a projekt zawiera pliki rzutów(zawiera rozrys sufitów podwieszanych, przyłącza, gniazda, przekroje) i wizualizacji (ok. 3-6 ujęć) ostatecznej wersji pomieszczenia (jako jpg lub pdf na płytce CD lub DVD). Na terenie województwa śląskiego oraz Krakowa i okolic jest możliwość osobistych spotkań i pomiaru - odpłatne dodatkowo.


cena od 60 zł/m2 w zależności od typu i wielkości pomieszczenia (ustalana indywidualnie).

Przy projektowaniu kompleksowym całego mieszkania/domu (wszystkie pomieszczenia) dostępne są rabaty.

Przy projektowaniu zdalnym i zleceniach dotyczących wyłącznie wizualizacji lub na żądanie przesyłania końcowych plików technicznych przez emaila odpłatność za całość projektów i wizualizacje następuje Z GÓRY po podpisaniu umowy!

 

Wykonuję także usługę pomocy w dobieraniu elementów wyposażenia, dodatków lub farb. Usługa polega na wizycie w pomieszczeniu i rozmowie na jego temat dodatkowo istnieje możliwość po rozmowie udania się na wspólne zakupy po sklepach i wybór konkretnych produktów do pomieszczenia. Usługa płatna za przyjazd (cena zależy od lokalizacji i rzeczywistych kosztów dojazdu)+ za każdą rozpoczętą godzinę rozmowy lub zakupów(30zł/h).


Ceny projektów innych np.pojedyńczych mebli albo pomieszczeń biurowych lub usługowych ustalane są indywidualnie.